Языки

Головна

Новинка! Для замовлення натиснути зображення:

Компанія «ЛОГОЗОН» – український виробник високоякісних логопедичних зондів. Заснована у місті Запоріжжі у 2006 році. 

На теперішній час вся продукція компанії «ЛОГОЗОН» виробляється на автоматичній  виробничій лінії RBM2 3D з числовим програмним управлінням, що спеціально розроблена для формування складних 3-вимірних виробів з нержавіючого дроту із заданими фізико-механічними показниками.

В 2018 році на підприємстві впроваджено стандарт виготовлення кожного інструменту по якісним показникам згідно технічних умов розроблених нашими спеціалістами. У даних технічних умовах оговорюються технічні вимоги до матеріалів, підготовці заготовок, механічного формування робочих частин, навивки та опресування рукояток, шліфування і полірування поверхонь логопедичних зондів, контролю якості виробництва та готових виробів, умовах складського зберігання готових виробів, правилах внесення змін та доповнень в технічні умови.

Нашими постійними партнерами є більш 200 підприємств на території України та за її межами. Експорт нашої продукції здійснюється згідно норм міжнародного права та законодавства України протягом більше 10 років.

Цінова політика компанії передбачає фіксування зниженої роздрібної ціни на логопедичні зонди для логопедів України, що дозволяє кожному спеціалісту придбати в особисте користування нові логопедичні інструменти, які відповідають високим якісним стандартам.

Компанія «ЛОГОЗОН» робить додаткові знижки та подарунки для «особливих» батьків.

В логопедичному центрі компанії «ЛОГОЗОН» працює науковий співробітник-консультант, який постійно займається розробкою і апробацією нових видів продукції.

Выберите валюту
UAH Українська гривня