Языки

Масаж

Зонд №1.

Зонд №1 “Вилочка” призначений для обколювання м’язів. Кінці зонда затуплено та відполіровано, що виключає пошкодження м’язів. Обколювання проводиться короткими, частими, легкими рухами.
Більш інтенсивного впливу можна домогтися, застосовуючи прийом обколювання з прокачуванням: поставити зонд на певне місце і похитувати його вправо, вліво, назад протягом 4 – 6 секунд. Інший варіант: притиснувши зонд до м’яза, виконувати обертальний рух за годинниковою стрілкою. Час тиску 5 секунд. Зонд не відривати від місця натискання
В результаті обколів м’язи активно скорочуються.

Зонд №2.

Зонд  №2 “Вісімка” призначений для перетирання м’язів. Надавивши петелькою на м’язи (глибоке занурення зонда), проводити рухи вгору та вниз 6 разів. Зонд не відривати від місця натискання. Потім пересунути на невелику відстань і масажувати наступну ділянку. Зонд утоплює м’язи, похитуючи на місці і змушуючи їх активно працювати. Можна використовувати «вісімку» для інтенсивного натискання на м’язи. Час тиску – 5 секунд.

Зонд №3.

Зонд №4.

Зонд №5.

За допомогою зондів №3 “Великі саночки”, №4 “Середні саночки”, №5 “Малі саночки” виконуються однакові масажні прийоми, проте захоплення масажованої ділянки і інтенсивність натиску у них різні. Крім того, зондом №5 (стороною 2) виконуються пружинисті поворотні рухи. На одному місці роблять п’ять рухів, що нагадують підскоки м’яча, з поглибленням в м’язи і просуванням вгору. зонд на певне місце і похитувати його вправо, вліво, назад протягом 4 – 6 секунд. Інший варіант: зануривши зонд в м’язи, виробляти обертальний рух за годинниковою стрілкою. Час тиску 5 секунд. Зонд не відривати від місця натискання.

Зонд №6.

Зонд №6 “Сокирка” активно використовується при масажі. Він охоплює більшу (у порівнянні з вищеописаними зондами) поверхню і інтенсивно впливає на м’язовий апарат.
Зонд призначений для виконання двох прийомів – натискання ( «рубка» м’язів) і ковзання по м’язах (імітація процесу гоління).
Під впливом натискання нормалізується тонус м’язів, підвищується їх скоротлива здатність, збільшується рухливість. Ступінь натиску залежить від стану м’язів: чим нижче тонус, тим інтенсивніше повинне бути натискання. Надавлюють руху часті, інтервали між ними короткі. Час тиску – 5 секунд. Ковзання покращує еластичність і пружність м’язів, знімає напругу.

Зонд №7.

Зонд №7 “Хрестовина” використовується для стиснення м’язів, що викликає їх скорочення. За допомогою «хрестовини» виконуються:

  1. Натискуючі рухи (натискання), час тиску – 5 секунд.
  2. Пружинисті поворотні рухи вперед – назад (прокачування). Зробивши 5 – 6 рухів в одній точці, пересунути зонд на невелику відстань і масажувати наступну ділянку.
  3. Натискуючі кругові рухи вправо – вліво (вкручування зонда в м’язи), час тиску – 5 секунд.

Зонд №8.

Зонд №8 “Штовхаючий” використовується для впливу на різні м’язи передпліччя, відновлюючи їх рухливість і еластичність.

На кінці зонда є петелькаПри натисканні відбувається активне скороченням’язів, при знятті зонда знімається напруга, настає фаза розслаблення. Частиску  5 секунд.
Більш інтенсивного впливу можна досягти, використовуючи прийом натискання зпрокачуваннямзонд встановлюється в певне місце і прокручується з натискомза годинниковою стрілкою протягом 5 секунд. Ступінь натиску залежить відстану м’язів.

Выберите валюту
UAH Українська гривня